Služby

Naše profesionální engineeringové služby zahrnují vše od vývoje produktu až po jeho výrobu. Umíme také přispět dílčím řešením, ať už jde o tvorbu 3D modelů nebo přípravu výkresové dokumentace. Vždy samozřejmě podle potřeb našich zákazníků. 

Vývoj

Na začátku je nápad. Společně s našimi klienty ho pak zkoumáme, analyzujeme východiska i progres a experimentujeme s různými možnostmi. Jde o napínavý, kreativní proces, při kterém využíváme výzkum, návrhy, prototypování a testování různých konceptů. To všechno s jediným cílem: vyvinout pro vás produkt nebo najít technologii, které naplní vaše cíle.

Konstrukce

Konstrukce promění nápad v reálný produkt. Než se tak stane, vystřídáme celou řadu činností. Připravíme podrobný návrh a specifikace, jako jsou 3D modely, výkresy, kusovníky, montážní postupy nebo technické pokyny. Jednoduše řečeno, vybavíme vás veškerými podklady, které jsou nezbytné pro bezproblémovou výrobu a provoz. Výsledkem naší práce je vždycky úplná dokumentace k vašemu kýženému produktu.

FEM simulace a výpočty

Při FEM (Finite Element Method) simulaci experimentujeme s různými koncepty a nápady, a to ještě před samotnou výrobou produktu. Tato metoda totiž pomáhá identifikovat slabá místa a potenciální problémy, a dává tím příležitost včas provést potřebné úpravy. Díky FEM umíme našim klientům prokazatelně snížit náklady na vývoj a omezit riziko selhání. FEM zároveň účinně zkracuje délku celého vývojového cyklu.

Renderování

Z 3D modelů vytvoříme fotorealistické snímky. Ty mnohdy odhalí, jaká další vylepšení by produktu prospěla. Zároveň slouží jako profesionální podklad pro prezentaci nápadů a výrobků, zvyšují zájem zákazníků a šetří čas a náklady potřebné na fyzické prototypy. 

Výroba

Samozřejmostí je i kompletní dodávka námi navržených produktů. Spolupracujeme s prověřenými firmami, abychom pro vás zajistili veškeré klasické výrobní technologie. Navíc máme vlastní 3D tisk, a tak je prototypování o to rychlejší.

Reverzní inženýring

Potřebujete získat důležité informace o produktech, ke kterým vám chybí dokumentace? Chcete replikovat nedostupné součásti? Zajímají vás inovace nebo analýza konkurenčních výrobků? Reverzní inženýring vám pomůže s rozvojem podnikání a zvýší vaši konkurenceschopnost na trhu.

Zaujala vás naše práce? 

Rádi se pustíme i do vašeho projektu. Spojte se s námi!

Uděláme vám cenovou nabídku zdarma 

volejte: 773 260 880 pište: info@your-engineering.cz