O nás

Jsme Your Engineering, vaše externí konstrukční kancelář. Tento název není dílem náhody. Naplno totiž vystihuje naši filozofii být tu pro vás, naše zákazníky, od návrhu produktu přes konstrukci až po sériovou výrobu.

Inženýři se zkušenostmi a vášní pro inovace

Náš tým tvoří kvalifikovaní inženýři s bohatými zkušenostmi z různých technických oborů. Spojuje nás ale ještě něco důležitějšího: vášeň pro inovace a kreativní přístup. Žádná výzva pro nás není příliš velká. Naší nejsilnější motivací je najít řešení, které posune vaše podnikání dál. Vývoj a konstrukce nás prostě baví. 

Vývoj pro start-upy i velké společnosti

Víme, jak malé podniky bojují s omezenými zdroji na vlastní vývoj. A chápeme, že velké společnosti by si ho přály rychlejší. Pomoci umíme s obojím. Pro naše klienty zajišťujeme dílčí konstrukční řešení i kompletní proces vývoje až po finální výrobek. Prostě to, co aktuálně potřebují. Fungujeme jako opravdoví partneři. Společně dosahujeme skvělých výsledků a těší nás, když díky našim nápadům získá klient náskok před konkurencí.

V čem jsme silní

Než jsme v roce 2020 založili Your Engineering, pracovali jsme pro firmy z nejrůznějších oborů. Dobře tak známe prostředí zavedených korporací, rodinných firem i start-upů. Rozumíme tomu, že každá společnost má jiné cíle, rytmus a potřeby. A to nám umožňuje přistupovat k našim klientům velmi individuálně.


Máme velmi dobrý přehled o trhu a spolupracujeme s pečlivě vybranými dodavateli. Za prototypy námi navržených produktů dáme ruku do ohně, tak moc si za svými nápady i výrobními partnery stojíme. Sami disponujeme zázemím pro 3D tisk. To abychom mohli pružně reagovat a posouvali váš vývoj rychle dopředu.

Pro ekologické a společensky prospěšné projekty

Věříme, že moderní konstrukce a technologie by měly sloužit lepší budoucnosti. Pro ekologické a společensky prospěšné projekty proto pracujeme za zvýhodněných podmínek. Rádi totiž podpoříme ty, kdo se usilují o čistší životní prostředí nebo harmonické soužití.


Zaujala vás naše práce? Chcete se dozvědět o Your Engineering víc? Spojte se s námi!

Uděláme vám cenovou nabídku zdarma 

volejte: 773 260 880 pište: info@your-engineering.cz