Galerie referenčních projektů

Od drobné součástky po masivní konstrukce. Tradičními postupy i s pomocí nejmodernějších technologií. Pro malé firmy nebo velké korporace. Máme za sebou celou řadu projektů, v nichž jsme uplatnili své znalosti, zkušenosti a touhu hledat efektivní řešení. Představujeme vám některé z nich.

Zaujala vás naše práce? 

Rádi se pustíme i do vašeho projektu. Spojte se s námi!

Výrobní linky

Zajistíme efektivní a bezproblémový chod vašich výrobních procesů.

Jednoúčelové stroje, koboti

Navrhujeme a integrujeme jednoúčelové stroje a koboty do výroby a laboratoří.

Konstrukce pryžových těsnění

Německá automobilka a malá česká firma mají jedno společné - potřebují spolehlivé těsnění do těch nejhorších podmínek.

Motor z permanentních magnetů

Silná podpora při vývoji inovativního zdroje energie z permanentních magnetů (PMG).

Přípravky pro výrobu a testování

Obráběné díly, 3D tisk, ohýbané plechy, svařované konstrukce. Ať už děláme cokoliv, vždycky přemýšlíme, jak splnit zadání, aby byl pro vás výsledek ještě užitečnější. Vnášíme inovativní pohled a vždycky hledáme vylepšení, která vaší firmě usnadní provoz a sníží náklady.

Ocelová konstrukce zahrádky cukrárny

Navrhnout a vyrobit zahrádku, která bude stát ve svahu? Spolehlivou, pevnou a zároveň tak chytře řešenou, že ji rozebere a odnese jeden silák? Podařilo se! Díky naší konstrukci si teď zákazníci cukrárny užívají kávu se zákuskem i venku.

Stojan pro exkluzivní reprosoustavu

Výjimečné produkty si zaslouží výjimečná řešení. To je i případ tohoto stojanu pro high-end reprosoustavu. Navrhli jsme konstrukci, která kombinuje futuristický vzhled s nekompromisní tuhostí a precizním tlumením vibrací. Při vývoji jsme využili prvky generativního designu. První slovo majitele, milovníka hudby a umění, vydá za celý popis. Řekl prostě: „Wow"

Kryt pro NAS Synology 918+

Bezpečnost dat na serveru je naprosto samozřejmá věc. Přemýšlí ale někdo o ochraně serveru samotného? Pro klienta jsme vytvořili nerozbitný kryt na server s unikátním otevíráním dveří a zámkem na otisk prstu.

Uděláme vám cenovou nabídku zdarma 

volejte: 773 260 880 pište: info@your-engineering.cz